Panda Mehmet Seherli

BAŞKAN'IN MESAJI

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; yalın, yüksek teknolojiye dayalı, katılımcı, yeniliğe ve gelişmeye açık, çevreye duyarlı, sürdürülebilir iş yapma şeklimizle ülkemizde lider firma olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.

Mehmet Şeherli
Panda Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

1984 yılında Ankara’da gıda sektöründe temellerini attığımız grubumuz, bugün yaklaşık 40 senelik geçmişi ve 1000 çalışanıyla Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Örnek projelerle çıktığımız yolda, bugüne kadar gıda, yassı alüminyum, alüminyum ekstrüzyon, madencilik, enerji ve dış ticaret sektörlerinde ülkemize ve dünyanın farklı coğrafyalarına çok sayıda önemli ticari ürünü kazandırmış olmanın ve değer yaratmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Geldiğimiz noktada; dürüst, samimi ve güvene dayalı ticaret anlayışımızla tüm çalışanlarımızın, değerli ailelerinin, iş birliği yaptığımız kuruluşların ve tüm paydaşlarımızın hayatına da dokunmuş olduk.

Her bir faaliyet alanımızın dinamikleri farklı olsa da, hedefimiz daima sürdürülebilir büyüme ve çevreyi koruma olacaktır. Faaliyette bulunduğumuz her sektörde stratejilerimizin ana temelini bu iki önemli olgu oluşturulacaktır.

Faaliyette bulunduğumuz iş kolları, her ne kadar emek yoğun olsa da, Araştırma ve Geliştirme çalışmalarına verdiğimiz değer ve yatırımlar ile ürettiğimiz her bir ürüne ayrı bir kimlik ve fonksiyon kazandırmak temel önceliğimiz olacaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; yalın, yüksek teknolojiye dayalı, katılımcı, yeniliğe ve gelişmeye açık, çevreye duyarlı, sürdürülebilir iş yapma şeklimizle ülkemizde lider firma olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.

Güçlü bir yapı oluşturup sürdürülebilir kılmanın karşılığını, kurum kültürümüzün oluşmasına katkı sağlayan kurumsallaşma adımlarında gördük. İkinci nesil yöneticilerimizin bu yolda yenilikçi vizyonları ile çıtayı çok daha yükseğe taşıyıp küresel arenada Panda Grubu'nun yerini pekiştireceğine inancımız muhakkak. Bu çerçevede, tecrübelerimizi ve bilgi birikimimizi her fırsatta genç nesillere aktarma ve onlara eşlik etme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Toplumsal kalkınmamızda rol sahibi olmanın kıvancı ile beraber, ülkemize layık bir kuruluş olmanın sorumluluğunu da yönetim kurulumuz ve tüm çalışanlarımızla her zaman taşımaya devam edeceğiz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.