Apost1 White Büyük anlardan
büyük fırsatlar doğar Apost2 White

 
Nikola TESLA

İnovasyon
Yaklaşımımız

Yenilikleri ve gelişmeleri sürekli kılmak adına tecrübeli ve yeni yeteneklerden oluşan geniş uzman kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Yenilikçi bakış açımızla sektörün nabzını tutmaya ve edindiğimiz tecrübelerle her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.

AR-GE çalışmalarımızı dinamik tutmak için Müşteri-Satış-Üretim-Kalite zincirini her aşamasında büyük özenle yakından gözlemliyoruz. Bu sayede oluşabilecek sorunları önceden tespit etmeye çalışıyor ve olası problemlere karşı ürünlerimizi ve üretim süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz. Türkiye’nin önde gelen üniversite ve araştırma kurumlarıyla iş birliği yaparak inovasyon hedefimizde bilim ışığında ilerliyoruz.

Hedefler

Pantech Alüminyum; Müşterilerinin; ihtiyaç, beklenti ve memnuniyetini esas alarak belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun üretim yapmak üzere; hammadde ve yardımcı malzemelerin satın alınmasından başlayıp, üretim, depolama ve sevkiyatın her aşamasını kontrol altında tutarak faaliyetlerini yürütür.

Ülkemizin rekabet gücünü artırmak ve sürekli kılmak amacıyla, faaliyet alanları kapsamında yeni ürünler üretmeyi, var olanları geliştirmek en önemli kuruluş amacını oluşturmaktadır.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.